Rumex sanguineus L.
cited name:
Rumex sanguineus L.

J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 2: t. 144 (1796)

drawing:
engraving:

family: Polygonaceae
subfamily:
tribe:
subtribe:

epithet cited: sanguineus,-a,-um
epithet recognized: sanguineus,-a,-um

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=150990


full size x

original

Synonyms:
  1. Acetosa sanguinea (L.) M.Gómez
  2. Rumex condylodes M. Bieb.
  3. Lapathum sanguineum Garsault
  4. Lapathum sanguineum (L.) Lam.

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Rumex sanguineus L.
J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 2: t. 144 (1796)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: jj9b76rnpjeg28fkt55sqlq7u3
SESSION date in: 2019-11-18
SESSION time in: 23:22:15
SESSION unix time in : 1574115735
SESSION unix time out: 1574116335
time_left: 600
current unix time :1574115735
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 3.234.210.89