Moringa oleifera Lam. [as Guilandina moringa L.]
cited name:
Guilandina moringa L.

J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 6: t. 561 (1800)

drawing:
engraving:

family: Caesalpiniaceae
subfamily:
tribe: Caesalpinieae
subtribe:

epithet cited:
epithet recognized: oleiferus,-a,-um

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=151368


full size x

original

Synonyms:
  1. Guilandina moringa L.
  2. Hyperanthera moringa (L.) Vahl
  3. Moringa moringa (L.) Millsp.
  4. Moringa pterygosperma Gaertner
  5. Moringa zeylanica Burmann

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Moringa oleifera Lam. [as Guilandina moringa L.]
J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 6: t. 561 (1800)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: 9k4j1l6744me18c11bbqjn96t1
SESSION date in: 2019-11-22
SESSION time in: 21:18:43
SESSION unix time in : 1574453923
SESSION unix time out: 1574454523
time_left: 600
current unix time :1574453923
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 34.204.203.142