Pistacia terebinthus L.
cited name:
Pistacia terebinthus L.

J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 6: t. 590 (1800)

drawing:
engraving:

family: Anacardiaceae
subfamily:
tribe: Rhoideae
subtribe:

epithet cited: terebinthus,-a,-um
epithet recognized: terebinthus,-a,-um

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=151396


full size x

original

Synonyms:
  1. Pistacia terebinthina St.-Lag.
  2. Terebinthus communis Dum.Cours.
  3. Terebinthus vulgaris Dum.Cours.
  4. Lentiscus vulgaris Garsault

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Pistacia terebinthus L.
J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 6: t. 590 (1800)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: tak2jfcvdto8jdeg08pdibrq95
SESSION date in: 2019-11-18
SESSION time in: 12:01:57
SESSION unix time in : 1574074917
SESSION unix time out: 1574075517
time_left: 600
current unix time :1574074917
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 18.205.176.85