Pistacia vera L.
cited name:
Pistacia vera L.

J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 6: t. 589 (1800)

drawing:
engraving:

family: Anacardiaceae
subfamily:
tribe: Rhoideae
subtribe:

epithet cited: verus,-a,-um
epithet recognized: verus,-a,-um

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=151397


full size x

original

Synonyms:
  1. Pistacia narbonnensis L.

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Pistacia vera L.
J. Zorn, D.L. Oskamp, Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 6: t. 589 (1800)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: eadh8l557cf5faldakie4npog0
SESSION date in: 2019-12-10
SESSION time in: 03:10:46
SESSION unix time in : 1575943846
SESSION unix time out: 1575944446
time_left: 600
current unix time :1575943846
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 34.225.194.144