Actaea cimicifuga L. [as Cimicifuga foetida L.]
cited name:
Cimicifuga foetida L.

J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 99 (1813)

drawing:
engraving:

family: Ranunculaceae
subfamily:
tribe:
subtribe:

epithet cited: foetidus,-a,-um
epithet recognized:

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=155216


full size x

original

Synonyms:
  1. Actaea macropoda Turcz. ex Fischer & C. Meyer
  2. Actaea podocarpa Schltdl.
  3. Cimicifuga cimicifuga (L.) Karsten
  4. Cimicifuga foetida L.
  5. Cimicifuga foetida Franch. ex Finet & Gagnep.

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Actaea cimicifuga L. [as Cimicifuga foetida L.]
J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 99 (1813)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: lp1bkpf5efe4vvn67krdvnqdq2
SESSION date in: 2019-09-19
SESSION time in: 08:21:12
SESSION unix time in : 1568874072
SESSION unix time out: 1568874672
time_left: 600
current unix time :1568874072
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 3.80.4.76