Nectandra pichurim (Kunth) Mez [as Laurus pichurim (Kunth) Willd. ex Nees]
cited name:
Laurus pichurim (Kunth) Willd. ex Nees

J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 83 (1813)

drawing:
engraving:

family: Lauraceae
subfamily:
tribe:
subtribe:

epithet cited: pichurim
epithet recognized: pichurim

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=155231


full size x

original

Synonyms:
  1. Laurus pichurim (Kunth) Willd. ex Nees
  2. Ocotea pichurim Kunth
  3. Persea pichurim (Kunth) Sprengel

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Nectandra pichurim (Kunth) Mez [as Laurus pichurim (Kunth) Willd. ex Nees]
J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 83 (1813)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: ofqgeq4sel7bn11d05k8s0c6o0
SESSION date in: 2019-11-19
SESSION time in: 22:17:13
SESSION unix time in : 1574198233
SESSION unix time out: 1574198833
time_left: 600
current unix time :1574198233
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 3.93.75.242