Sedum acre L.
biting stonecrop, wall pepper
J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 11 (1813)

drawing:
engraving:

family: Crassulaceae
subfamily:
tribe:
subtribe:

epithet cited: acer, acris, acre
epithet recognized: acer, acris, acre

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=155269

full size (if available)

Synonyms:
  1. Sedum acre (Ten.) Arcang.
  2. Sedum acre Velen.
  3. Sedum drucei Graebn.
  4. Sedum elrodii M.E. Jones
  5. Sedum glaciale Clarion ex DC.
  6. Sedum krajinae Domin
  7. Sedum minimum Nieuwl.
  8. Sedum neglectum Ten.
  9. Sedum procumbens Schrank
  10. Sedum robustum (Velen.) Domin
  11. Sedum wettsteinii Freyn
  12. Sedum zlatiborense Domin

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Sedum acre L.
J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 11 (1813)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: 6rl24ep2pifmb8uv9qdvl9q3l1
SESSION date in: 2019-08-18
SESSION time in: 21:05:40
SESSION unix time in : 1566155140
SESSION unix time out: 1566155740
time_left: 600
current unix time :1566155140
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 35.173.234.237