Sedum anacampseros L.
cited name:
Sedum anacampseros L.

J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 10 (1813)

drawing:
engraving:

family: Crassulaceae
subfamily:
tribe:
subtribe:

epithet cited: anacampseros
epithet recognized: anacampseros

Illustration contributed by:
www.BioLib.de

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=155270


full size x

original

Synonyms:
  1. Anacampseros sempervirens Haw.
  2. Hylotelephium anacampseros (L.) H.Ohba
  3. Sedum rotundifolium Lam.

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Sedum anacampseros L.
J. Zorn, D.L. Oskamp, Vervolg op de Afbeeldingen der artseny-gewassen met derzelver Nederduitsche en Latynsche beschryvingen, vol. 1: t. 10 (1813)
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: 22fq50n49r1glbajgleik46j23
SESSION date in: 2019-12-13
SESSION time in: 11:18:31
SESSION unix time in : 1576232311
SESSION unix time out: 1576232911
time_left: 600
current unix time :1576232311
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 34.225.194.144