Wisteria sinensis (Sims) Sweet var. albiflora [as Wisteria chinensis DC. var. albiflora]
cited name:
Wisteria chinensis DC.

H. Witte, Flora. Afbeeldingen en beschrijvingen van boomen, heesters, éénjarige planten, enz., voorkomende in de Nederlandsche tuinen, p. 41, t. 11, fig. B (1868) [A.J. Wendel]

drawing: A.J. Wendel
engraving:

family: Papilionaceae
subfamily:
tribe: Millettieae
subtribe:

epithet cited: chinensis,-is,-e
epithet recognized: chinensis,-is,-e

Illustration contributed by:
University of Amsterdam, Netherlands

permalink to this page: http://plantillustrations.org/illustration.php?id_illustration=172558


full size x

original

Synonyms:
  1. Glycine sinensis Sims
  2. Millettia chinensis Benth.
  3. Wistaria sinensis (Sims) DC.
  4. Wisteria chinensis DC.
  5. Wisteria praecox Hand.-Mazz.
  6. Wisteria sinensis Lindl.
  7. Wisteria sinensis (Lindl.) Rehder & E.H. Wilson
  8. Wisteria sinensis Lemaire
  9. Rehsonia brevidentata (Rehder) Stritch
  10. Rehsonia sinensis (Sims) Stritch

no HD illustration available (3)
no HD illustration available
Wisteria sinensis (Sims) Sweet var. albiflora [as Wisteria chinensis DC. var. albiflora]
H. Witte, Flora. Afbeeldingen en beschrijvingen van boomen, heesters, éénjarige planten, enz., voorkomende in de Nederlandsche tuinen, p. 41, t. 11, fig. B (1868) [A.J. Wendel]
viewport:
v. beta 4.3 smartphone/2017-04-03


SID: 3qhseq9rmb5phnfsshl6o6v3g1
SESSION date in: 2019-12-10
SESSION time in: 03:42:16
SESSION unix time in : 1575945736
SESSION unix time out: 1575946336
time_left: 600
current unix time :1575945736
SESSION name: PHPSESSID
SESSION IP: 34.225.194.144